Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim
Z Ośrodka...

Warsztaty pt. Dzieci naszą przyszłością.

Warsztaty

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim, asystenci rodziny prowadzą, 
od 27 września 2023r.  pn. : „Dzieci naszą przyszłością”. Uczestnikami tych zajęć są rodzice, którzy chcą pomóc swoim pociechom w radzeniu sobie z trudnościami poprzez głębokie relacje i przyjmować dziecko takim jakie ono jest, na każdym z etapów jego rozwoju.

Wychowanie dzieci to praca trudna i wymagająca nieustannej uwagi, ogromu cierpliwości i gigantycznej wręcz konsekwencji. Nie zawsze jest pięknie i kolorowo, bo dzieci do współpracy namówić jest niełatwo, co czasami powoduje rodzicielska frustrację, poczucie niemocy i po prostu złość…ale dzieci z natury są skore do współpracy bo jest to dla nich konieczność życiowa. One potrzebują nas – rodziców, do tego aby przeżyć, potrzebują wytworzyć więź i przywiązanie, żeby móc prawidłowo się rozwijać! Dlaczego jednak dzieje się tak, że w procesie wychowawczym przeżywamy tyle problemów, konfliktów, trudności i nieposłuszeństwa ze strony dziecka?

Dzięki naszym warsztatom wyposażysz się w sprawdzone  strategie, aby pomóc swojemu dziecku zaakceptować siebie, dać mu wiarę w siebie i poczucie wyjątkowości.

Zakończeniem modułu ww. spotkań będą świąteczne warsztaty dla rodzin.

 Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców na kolejne spotkania.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 89 767 80 52/ 507 966 664

Skip to content